Lithuanian English Russian German Polish
  • Pagalba pirkėjui: +370 614 05461, +370 613 75996

Elektronika

Kabelis JACK laidas 3,5 mm 2 RCA CINCH jungtis 3m 7469

5,50 €

Nauja prekė

Prekių likutis: 1

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

5900779931817

Elektronika

Prekės aprašymas


LIZDO PRIJUNGIMO KABELIS - 2 RCAm. lapkričio 2

  • KOMBAINUOJA BUITINIUS PRIETAISUS) (lietuvių) – Kabelis tinka prijungti įvairią garso įrangą, kurioje yra 3,5 mm/2xRCA lizdai. Mes greitai prijungsime jūsų kompiuterį arba nešiojamuosius garso įrenginius prie garsiakalbių, bokšto ar stiprintuvo, taip pat prie televizoriaus skaitmeninio fotoaparato.
  • žiedinės sankryžos)AUKŠTA SIGNALO KOKYBĖ) (lietuvių) – kabelio pagalba mes atsiųsime tiek garsą, tiek vaizdą be trukdžių ir menkiausio triukšmo. Šio tipo garso aparatūros ryšį pasirenka reikalaujantys vartotojai, kurie vertina kokybę.
  • trong) (lietuvių)ILGAS KABELIS " Dėka iki 3 metrų ilgio, mes lengvai prijungsime net garso įrangą, stovinčią atstumu vienas nuo kito. Mes neturime judėti per visą butą groti muziką iš kompiuterio geros kokybės - tik vieną ilgą kabelį ir prisijungti prie stiprintuvo kitame kambario gale.
  • stiprus>Patvarus – kabelis turi stiprius kištukus, be to, patvarią ir mechaniškai atsparią dangą, dėl kurios jis tarnaus praktiškai nepažeistas.
  • Specifikacijos – jungtys: 2 RCA - Lizdas 3,5 mm, ilgis: 3m; svoris: 87g.

Specifikacijos

  • jungtys: 2 RCA - Lizdas 3,5 mmli)
  • ilgis: 3m)
  • svoris: 87g
div klasė="12 punktas")

Svarbu bet kuriame name - jack-RCA kabelis yra absoliuti būtinybė jungiantis buitinius prietaisus su skirtingais kištukais. Tai yra vienas iš dažniausiai naudojamų laidų namų sąlygomis. Jack-RCA kabelis allows ngarso ir vaizdo signalus. Z kitoje kabelio pusėje yra 3,5 mm kištukas, o kita vertus, yra du RCA kištukai (cinch). Jack-RCA prijungimo kabelis g> g> (g> )yra vienas iš tų kabelių, kuriuos verta turėti spintoje, nes jis suteikia neribotas net galimybes naudoti

ng>– jūs niekada nežinote, kada jums gali prireikti. Su jack-RCA kabeliu mes išsiųsime signalą į tikslinį įrenginį ong) ong) ong) ong. Kiekvienas vartotojas įvertins aukštą lizdo-RCA ryšio kabelio signalo kokybę. Jūs taip pat neturite jaudintis dėl savo įrangos atstumą. Ilgis prjack-RCA deinse yra iki 3 metrų – todėl jums nereikia perkelti per visą butą, kad prijungtumėte kompiuterį prie stiprintuvo arba televizoriaus su stulpeliais. Lizdas-RCA kabelis turitvirčiais ir patvariais kištukais bei sutvirtintu ir mechaniškai pažeistu korpusužiedinės sankryžos), todėl ji tarnaus ilgą laiką, kartu užtikrinant aukščiausią perdavimo kokybę. Lizdas-RCA prijungimo kabelis leis, pavyzdžiui, greitai prijunkite kompiuterį prie bokštelio, stiprintuvo, plojiklių ar garsiakalbių. Tai taip pat puiki galimybė garso perdavimui iš nešiojamų au įrenginių(MP3, spartphone) garsiakalbiams ar stiprintuvams. Jack-RCA kabelis ong) ong) ong) ongtaip pat veiks vaizdų įkėlimuitrong) (lietuvių). Mes galime su jo pagalba siųsti, pvz. skaitmeninio fotoaparato vaizdą į TV. Prekės kodas: 7469