Lithuanian English Russian German Polish
 • Pagalba pirkėjui: +370 613 75996

Naujienos

Akumuliatoriaus įkroviklis, 12 V 6A

16,68 €

Nauja prekė

14730

5900779937147

Naujienos

Užsisakykite ir gaukite

2023.04.13 su Atsiėmimas parduotuvėje Kaune

2023.04.14 su DPD kurjerių tarnyba

2023.04.14 su LP Express

Pridėti į norų sąrašą

Sblizingas.lt - naujasdizainas.com

Prekės aprašymas


12V 6A BATERIJOS Ikroviklis

 • AKUMULIATORIAUS IKROVIKLIS - tai yra intelektualus ikroviklis populiariausioms 6V ir 12V baterijoms, naudojamoms automobiliu pramoneje. Jis palaiko daugumą rinkoje esančiu bateriju. Jis tarnauja automobiliu, motociklu ir švino-rugštiniu akumuliatoriu 20-65Ah ikrovimui . Jis turi specialu jungikli, kuris leis jums prisitaikyti prie tam tikros baterijos. Lygintuvas yra kompaktiškas, todel jis yra patogus ir lengvai laikomas .
 • Nešiojami - Del to, kad MALATEC ikroviklis turi labai plonas baterijas, jis yra itin lengvas palyginti su kitais rinkoje esančiais maitinimo šaltiniais. Ji galima lengvai laikyti ir gabenti automobilyje ar namuose, pvz., Spintoje, ant lentynos. Tai užima labai mažai vietos. taip pat jis turi patogią rankeną su pirštu idubomis , kurios tiks bet kuriai rankai ir leis patogiai nešiotis irengini bet kur.
 • 6 V ir 12 V - irenginyje yra jungiklis, kurio deka prieš ikeldami akumuliatoriu galime pasirinkti 6V arba 12V, atsižvelgiant i poreikius. Jis gali lengvai ikrauti populiarius automobilio, motociklo ir daugelio kitu akumuliatorius. Yra itin efektyvus, efektyvus ir sunaudoja mažai elektros energijos.
 • IKROVIMO LYGIO RODIKLIS - lygintuvas turi 6 šviesos diodai, pažymeti procentais, nurodantys akumuliatoriaus ikrovos lygi . Tai leidžia jums ikrauti irengini iki pasirinkto lygio. Del šios funkcijos nereikia stebetis, ar akumuliatorius yra pakankamai ikrautas - ikroviklis jums tai tiesiog parodys.
 • KONKREČIOS - juoda spalva; medžiaga: plastikas; išejimas: AC110V / 230V: DC 12V; galia: 4,2A; didžiausia ikrovimo srove: 6A; 6 indikatoriu lemputes; maitinimo laidai (ilgis): 1,5 m, prietaiso maitinimo laidai (ilgis): 1,5 m; matmenys (ilgis / plotis / aukštis): 8,5 / 16/18 cm; svoris: 1,5 kg

KONKREČIOS

 • juoda spalva
 • medžiaga: plastikas
 • išejimas: AC110V / 230V: DC 12V
 • galia: 4.2A
 • didžiausia ikrovimo srove: 6A
 • 6 indikatoriai
 • maitinimo kabeliai (ilgis): 1,5 m
 • prietaiso maitinimo laidas (ilgis): 1,5 m
 • matmenys (ilgis / plotis / aukštis): 8,5 / 16/18 cm
 • svoris: 1,5 kg

Profesionalus prietaisas akumuliatoriams ikrauti automobiliuose, motocikluose ir motorinese valtyse. tai yra universalus, modernus 6 / 12V ikroviklis, leidžiantis ikrauti ivairiu tipu baterijas: tradicines, švino rugšties, savitarnos ir nereikalaujančias priežiuros. Itin lengva naudotis, kurios deka visi gali lengvai ikrauti automobilio akumuliatoriu.

Lygintuvas turi jungikli , leidžianti pasirinkti akumuliatoriaus ikrovimui reikalingą galią: 6V arba 12V. Be to, skydelyje yra šviesos diodai, rodantys prietaiso ikrovimo buseną procentais. Jis yra ypač lengvas ir mažas, todel ji lengva nešioti ir laikyti savo automobilyje ar namuose.

KAIP IKROSTI BATERIJĄ SU IKROVEJU?

1. Prijunkite RED ikrovimo spaustuką prie akumuliatoriaus gnybto POSITIVE.

2. Prijunkite BLACK ikrovimo gnybtą prie transporto priemones važiuokles arba variklio bloko. NENURODYKITE TIESIOGIAI BATERIJOS. (Negalima pritvirtinti spaustuku prie karbiuratoriaus, kuro vamzdžiu, dažytu ar lakštinio metalo korpuso daliu).

3. Ikiškite kištuką i elektros lizdą ir ijunkite ikrovikli.

PATOGI RANKENA

Del specialios rankenos su idubomis pirštams rankena puikiai tiks prie jusu rankos, o tai leis patogiai perkelti ikrovikli bet kur.

JUNGIKLIS 6 / 12V

Prietaiso skydelyje esantis jungiklis leidžia reguliuoti ikraunamos baterijos parametrus. Noredami pakeisti maitinimą, tiesiog paspauskite raudoną mygtuką reikiamoje vietoje.

Šviesos diodai

Irenginyje yra 6 šviesos diodai, pažymeti procentais, rodantys, kiek akumuliatorius buvo ikrautas. Ju deka nereikia galvoti, ar akumuliatorius paruoštas jusu transporto priemonei.

KOMPAKTINIS DYDIS

Del to, kad ikroviklis yra lengvas ir turi mažus matmenis, ji lengva laikyti tiek automobilyje, tiek namuose.


Panašios prekės