Lithuanian English Russian German Polish
 • Pagalba pirkėjui: +370 613 75996

Naujienos

Didelis vandens kilimelis antspaudams dažyti 100x80cm

16,53 €

Nauja prekė

13634

5902802910967

Naujienos

Užsisakykite ir gaukite

2023.04.13 su Atsiėmimas parduotuvėje Kaune

2023.04.14 su DPD kurjerių tarnyba

2023.04.14 su LP Express

Pridėti į norų sąrašą

Sblizingas.lt - naujasdizainas.com

Prekės aprašymas


VANDENS MATU, SKIRTAS XXL 100X80 PILNAS RINKINYS

MAT XXL - didžiausias turimas produktas rinkoje! Jos matmenys yra iki 100 / 80cm . Prie kilimelio pridedamas turtingiausias ir didžiausias aksesuaru rinkinys, kuriame yra: 4 žymekliai, 2 šepeteliai, 10 antspaudu, ritinelis ir štampavimo indas, 6 žemelapiu šablonai ir deklas, kuris palengvins komplekto nešiojimą. Po sulankstymo galime lengvai nuvežti i žaidimu aikštelę, sodą ar nukeliauti i kelionę.

NEAPDIRBTINIS PENAS - del specialiu, nepaženklinančiu vandens žymekliu, dažymas nekelia pavojaus sugadinti kilimeli, drabužius, baldus ar kambarius. Žaisti su kilimeliu yra visiškai saugu. Viskas, ko jums reikia, yra vanduo ir rankenos, kurias noretumete dažyti.

SPALVAS, NENUMATYTAS Pramogos - stebuklingus žymenis galima daug kartu pripildyti vandens; po džiovinimo kilimelis vel tinka žaisti; ryškios spalvos pritraukia vaiko demesi ir skatina tapyti; kilimelis turi kruopščiai padarytus kraštus ir turi idomius atspaudus; leidžia kurti vaivorykštes spalvu piešinius.

POVEIKIS VAIKO VYSTYMUI - kilimelis lavina vaizduotę ir skatina kurybiškumą; tobulina ranku igudžius; naudojamas mokytis piešimo, skaičiu, raidžiu, formu ir spalvu; žaisdamas grupeje, tai teigiamai veikia socialinius ir integracijos igudžius bei moko abipusio bendradarbiavimo. Kilimelis ir raidžiu šablonai yra pritvirtinti prie kilimelio, todel jusu vaikas gali išmokti rašyti pagal paruoštas formas. Kilimeli lengva valyti ir lengva laikyti. Kilimelio apačia yra atspari vandeniui.

SPECIFIKACIJA - kilimelio matmenys (ilgis / plotis): 100/80 cm, komplekto svoris: 0,77 kg, pridedamas kilimelis, 4 žymekliai, 2 šepečiai, 10 antspaudu, ritinelis ir štampavimo indas, 6 žemelapiu šablonai ir deklas.

SPECIFIKACIJA:

 • medžiaga: plastikas
 • amžius: nuo 3 metu
 • sertifikatai: CE, EN 71
 • kilimelio matmenys (ilgis / plotis): 180 / 80cm
 • svoris: 0,77 kg

ISKAITANT:

 • vandens kilimelis piešimui
 • 6 šablonai
 • atvejis
 • 10 antspaudu
 • štampavimo ritinelis
 • 2 vandens talpyklos
 • 2 šepeteliai
 • 4 paryškintuvai

Vandeninis piešimo kilimelis yra puiki ideja patiems mažiausiems žmonems pradeti nuo tapybos. Tai taip pat gali tapti ikvepimu busimiems mažiems talentams.

Del naudojamu specialiu, nepaženklinančiu vandens žymekliu, linksmybes nera susijusios su rizika, kad vaikas nudažys grindis, sienas ar veidą. Nedažantys žymekliai garantuoja, kad po žaidimo jis bus švarus ir tvarkingas. Jokie griozdai taupo laiką ir nereikalingus nervus. Stebuklingi žymekliai gali buti daug kartu užpildyti vandeniu, o tai reiškia, kad linksmybes niekada nesibaigia. Kai piešinys nudžius, paveikslai išnyks ir galesite piešti vel noredami! Kilimelius gali naudoti ir jaunesni vaikai, jei neleidžiame žaisti su žymekliais ir antspaudais, kuriuose yra mažu daliu. Prižiurint suaugusiems, kilimeliai gali buti naudojami, pavyzdžiui, mirkant rankas vandeniu ir atspindint figuras ant kilimelio.

Kilimelis atrodo patraukliai, spalvingai. Kilimelis turi daugiaspalvi modeli, leidžianti kurti vaivorykštes brežinius. Aplink kilimeli yra skaičiai ir raides, kuriais vaikas gali modeliuoti. Kilimelis ne tik atlieka žaidimo funkciją, bet ir moko bei daro itaką vaiko raidai. Lavina vaizduotę, skatina kurybiškumą ir tobulina ranku igudžius. Jis naudojamas mokantis piešti, bet taip pat naudingas mokant skaičiu, raidžiu, formu ir mokantis spalvu. Žaisdamas grupeje, tai teigiamai veikia socialinius ir integracijos igudžius bei moko abipusio bendradarbiavimo.

Kilimelis yra lengvas, patogus ir sulankstomas, todel ji galite lengvai nunešti i sodą, parką, darželi, draugą, taip pat kelionei ar atostogoms. Dugnas yra nelaidus vandeniui, todel galite ji uždeti, pavyzdžiui, ant dregnos žoles. Susukęs jis užima labai mažai vietos, todel ji lengva laikyti net mažoje patalpoje. Kilimeli galima naudoti žaidžiant vienam ar su suaugusiaisiais, taip pat norint žaisti didesneje grupeje. Kilimelis yra puiki dovana tiek berniukams, tiek mergaitems. Be abejo, tai daugeliui veidu atneš šypseną!

Prekes kodas: 8487


Panašios prekės