Lithuanian English Russian German Polish
 • Pagalba pirkėjui: +370 613 75996

Naujienos

75cm gimnastikos masažo reabilitacijos kamuolys 5413

9,99 €

Nauja prekė

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

5902802904188

Naujienos

Užsisakykite ir gaukite

Šiandien su Atsiėmimas parduotuvėje Kaune

Rytoj su DPD kurjerių tarnyba

Rytoj su LP Express

Pridėti į norų sąrašą

Sblizingas.lt - naujasdizainas.com

Prekės aprašymas


GIMNASTINIS Rutulys 2in1 75cm

 • PRAKTINIS - specialiai suprojektuotas rutulys iš vienos puses yra briaunotas, o kitoje puseje yra skirtukai, todel galite atlikti ivairius pratimus, atsižvelgiant i jusu poreikius ir pageidavimus; taupant vietą ir išlaidas; rutulio tipas 2 in 1.
 • PLAUS PRITAIKYMAS - kamuolys gali buti sekmingai naudojamas kuno rengybos klubuose, namuose, biuruose, reabilitacijos centruose ar kineziterapijoje.
 • SPECIFIKACIJA - matmenys iki priputimo (skersmuo): 75 cm, matmenys po priputimo (skersmuo): maks. 65-68cm, svoris: 988g.
 • Žmonems visais laikais - kamuolys puikiai tinka visiems, nepriklausomai nuo amžiaus ir lyties; vienintelis taikymo kriterijus yra aukštis ir individualios galimybes atlikti tam tikros rušies pratimus. Tai puikiai tinka mankštintis neštumo metu.
 • LENGVAS LAIKYMAS IR TRANSPORTAVIMAS - rutulys, ištuštejęs, užima labai mažai vietos, todel ji patogu laikyti ir transportuoti; galite lengvai pasiimti su savimi i kelionę.

SPECIFIKACIJA :

 • pasirinkti spalvą: melyna, žalia, raudona
 • medžiaga: PVC
 • maksimali apkrova: iki 200kg
 • matmenys iki priputimo (skersmuo): 55cm
 • matmenys po priputimo (skersmuo): maks. 45-48cm
 • svoris: 988g

Spalva pasirenkama:

 1. žalias
 2. melyna
 3. raudona

Guminis gimnastikos kamuolys yra produktas, kuris neabejotinai turi nemažai pranašumu. Jo vartojimas pirmiausia daro itaką musu savijautai ir yra naudingas sveikatai. Pratimai naudojant rutuli yra plačiai paplitę, be kita ko, sporto ir poilsio srityje. Tačiau jie rado veiksmingą pritaikymą ir kitose srityse, tokiose kaip reabilitacija ar kineziterapija.

Mankštos kamuolys buvo specialiai sukurtas buti labai praktiškas. Tai sujungia skirtingu rušiu rutuliu savybes. Viena vertus, profilis yra dryžuotas , kita vertus, jame yra minkštos iškyšos. Ju deka rutulys papildomai stimuliuoja kuno dalis, prilipusias prie jo mankštos metu, ir neslysta net ant slidžiu paviršiu, o tai atsitinka su lygiu rutuliu. Tai užtikrina patogumą ir saugumą. „2in1“ rutulys ne tik taupo vietą, bet ir yra ekonomiškai patrauklus. Šis sprendimas gali buti naudojamas ivairiai, pritaikant ji prie individualiu poreikiu ir pageidavimu.

Rutulys yra plačiai naudojamas ir gali buti sekmingai naudojamas atliekant pratimus kuno rengybos klube, sporto saleje, namuose ar biure (vietoje biuro kedes arba kaip vadinamuju „chillout kambariu“ irangą, populiarią imonese, kurios rupinasi tinkamą ju darbuotoju poilsi). Tai taip pat naudinga reabilitacijos centruose ir kineziterapijoje. Puikiai pagerina raumenu jegą ir stabilumą. Tai daro itaką teisingai laikysenai ir atskiriems kuno segmentams. Ji sukelia pritaikymo procesai, priverstinis žemes nestabilumas (rutulio riedejimas ir medžiagos deformacija) atliekant pratimus ivairiose padetyse: sedint, stovint, gulint ant pilvo ir nugaros, ant keturiu keturiu daliu, šlaite, šoniniame gulime, ir tt Del šios galimybes yra galimybe kurti ivairias terapines programas, pritaikytas studento ar paciento poreikiams.

Gimnastikos kamuolys turetu buti tinkamas jusu ugiui. Be to, kai sedime ant jo ir guldome kojas tiesiai ant žemes, kampas tarp liemens ir šlaunu bei sulenktu keliu turetu buti ne mažesnis kaip 90 ° (jis gali buti šiek tiek daugiau, svarbu ne mažiau).

Rutulys yra skirtas bet kokio amžiaus žmonems, nepriklausomai nuo lyties, o jo naudojimo kriterijus yra tik ugis. Rutuli lengva laikyti ir transportuoti. Ji ištuštinus, jis užima labai mažai vietos, o tai reiškia, kad galime ji lengvai paslepti ar pasiimti su savimi, pvz., I kelionę. Kamuoliukas rekomenduojamas asmenims, kenčiantiems nuo ligu ir skausmu, norintiems sustiprinti kuną ir pagerinti kuno rengybą, ir tiems, kurie ilgą laiką dirba prie kompiuterio ar dirba sedimą darbą. Taip pat puikiai tinka kuno rengybos klubu ir sporto saliu savininkams, asmeniniams treneriams, reabilitacijos centrams ir žmonems, dirbantiems su kineziterapija. Tai leis jums pristatyti ivairius pratimus ir taip pagerinti klientu ar pacientu rezultatus ir pasitenkinimą jais. Puikiai tinka paaugliams, suaugusiems ir senjorams! Tai taip pat saugu naudoti savarankiškai namuose ar bute.

Prekes kodas: 5413


Panašios prekės