Lithuanian English Russian German Polish
  • Pagalba pirkėjui: +370 613 75996

Naujienos

Putu polistirolo plokštuma „Blue Glider Dart Styrofoam 9137“

1,82 €

Nauja prekė

13823

5902802913548

Naujienos

Užsisakykite ir gaukite

2023.10.09 su Atsiėmimas parduotuvėje Kaune

2023.10.10 su DPD kurjerių tarnyba

2023.10.10 su LP Express

Pridėti į norų sąrašą

Sblizingas.lt - naujasdizainas.com

Prekės aprašymas


STYROFOAM Lektuvas

  • SAUGUS VAIKAMS - žaislas iš polistirolo yra lengvas ir supaprastintos formos, kuris užtikrins vaiko saugumą . Jis susideda iš triju pagrindiniu daliu. Neturi nedideli elementas lovos, kad jus galite nuryti.
  • R RIM FUN OPTIONS - orlaivyje yra dvi skyles, per kurias vaikas gali nuspręsti skrydžio trajektoriją ir akrobatiką. Idejus peleką i viršutinę skylę, skrydis bus pilnas akrobatiniu figuru (aštuonios, statines). Pasirinkus apatinę skylę, bus slysta tiesiai .
  • PASTATYTAS SU PUTA - kad jusu vaikas galetu žaisti „zar lov“ NCE namuose ir lauke. Lektuvas negali sugadinti buto del jo lengvumo. Jums nereikia jaudintis del galimu nuostoliu, kuriuos gali sukelti jusu vaiko žaidimas.
  • AERODINAMINE FORMA - supaprastinta orlaivio struktura pagerina jo gebejimą sklandyti ore. Tai leidžia greitai ir greitai skristi . Žaislas yra tiksliai subalansuotas . Jis turi puikius skrydžio parametrus .
  • SPECIFIKACIJA - matmenys (plotis / aukštis): 37/37 cm; svoris: 0,03 kg; medžiaga: putplastis.

SPECIFIKACIJA

  • matmenys (plotis / aukštis): 37/37 cm
  • svoris: 0,03 kg
  • medžiaga: putplastis

Lektuvu pasaulis labai žavi. Taigi nenuostabu, kad vaikai juos myli. Žaislas bus puiki dovana tiek mergaitems, tiek berniukams. Jie gali linksmintis tiek viduje, tiek lauke. Lektuvas pagamintas iš lengvos ir patvarios medžiagos, todel ją lengva mesti ir atspari kritimams iš aukščio.

Žaislas pagamintas iš grudinto ir patvaraus polistirolo . Del lengvos strukturos ir supaprastintos formos lektuvas lengvai sklando ore. Jame yra dvi skyles, kuriu deka galime nuspręsti del jo skrydžio trajektorijos . Jei peleką istatysime i apatini, jis slys tiesia linija . Idejus viršutinę skylę lektuvas atliks akrobatiką (statines, aštuonias)

1. Lanksčios medžiagos

2. TEISINGAS BALANSAS

3. Švari forma

4. DU SKRYDŽIU TRAJEKTORIJOS APIBREŽIMAI

Prekes kodas: 9137


Panašios prekės