Lithuanian English Russian German Polish
  • Pagalba pirkėjui: +370 613 75996

Naujienos

Sulankstomas elektrinis paspirtukas 350W greičiu 30km / h 36V 7.8Ah

Sulankstomas elektrinis paspirtukas 350W greičiu 30km / h 36V 7.8Ah

318,44 €

Nauja prekė

15484

5900779936553

Naujienos

Užsisakykite ir gaukite

2022.02.02 su Atsiėmimas parduotuvėje Kaune

2022.02.03 su DPD kurjerių tarnyba

2022.02.03 su LP Express

Pridėti į norų sąrašą

Prekės aprašymas


Ispejimas: Naudokite kartu su apsauginemis priemonemis. Nenaudoti eisme !!

DEMESIO: Elektrini paspirtuką galima naudoti tik prižiurint ir privačiose patalpose. Elektrinis paspirtukas turetu buti visiškai ikrautas prieš ir po naudojimo.

Elektrinis paspirtukas yra ypač madinga ir moderni transporto priemone. Tai puiki alternatyva viešajam transportui ar automobiliui. Musu unikalus elektrinis paspirtukas pasižymi paprastumu ir minimalistiniu dizainu. Kiekviena dalis ir aksesuarai yra gerai apgalvoti ir daro itaką naudojimo paprastumui. Jis turi stiprią, stabilią strukturą: ilgą, tvirtą vairą ir bekameres padangas, atsparias pradurimui ir ipjovimams. Paspirtukas išvystys iki 30 km / h greiti ir gali iveikti 25 km atstumą. Del kompaktiško dydžio ji galite pasiimti su savimi bet kur - i kelionę, i darbą ar šeimos atostogas. Tai neužima daug vietos, todel lengvai telpa bagažineje, autobuse ar lifte.

Elektriniai paspirtukai aprupinti dviem amortizatoriais - priekiniu ir galiniu. Jie apsaugo prietaisą nuo neigiamos vibracijos ir padidina jo naudojimą.


Kai pasieksite savo tikslą, galesite sulankstyti motoroleri ir lengvai ji transportuoti, pavyzdžiui, automobilyje. Bendras irangos svoris yra tik 11 kg.

Reguliuojamas vairas, kuriame sumontuotos specialios neslidžios plastikines rankenos, žymiai pagerina naudojimo paprastumą. Jus pašalinsite riziką, kad ranka gali netyčia nuslysti nuo vairo.

Noredami užtikrinti paspirtuko naudotoju saugumą, paspirtukas buvo aprupintas priekiniais ir galiniais žibintais, kurie ji aiškiai mato kitiems eismo dalyviams. Be to, naudodamiesi vairo rankenelese esančiais posukiu rodikliais, galite rodyti krypčiu pokyčius.

Motoroleris turi dvi stabdžiu sistemas - vieną mechaninę ir vieną magnetinę, kurios žymiai padidina saugumą ir efektyviai sutrumpina stabdymo kelią.

Storos padangos be kameru palaiko slegi tiksliai, kad prieš kiekvieną važiavimą nereiketu pripusti ratu. Tai taip pat daro mus atsparesnius pradurimams ir ipjovimams.


Panašios prekės