Lithuanian English Russian German Polish
  • Pagalba pirkėjui: +370 613 75996

Naujienos

Undinėlės uodegos antklodė, pilka

19,87 €

Nauja prekė

14733

5902802917775

Naujienos

Užsisakykite ir gaukite

2023.10.09 su Atsiėmimas parduotuvėje Kaune

2023.10.10 su DPD kurjerių tarnyba

2023.10.10 su LP Express

Pridėti į norų sąrašą

Sblizingas.lt - naujasdizainas.com

Prekės aprašymas


ANKŠTINE DEMESIO Uodega XXL

  • NUOSTABUS DIZAINAS - antklode atrodo nuostabi. Tai patiks kiekvienai moteriai, kuri vaikysteje mego undiniu pasakas. Nebereikes neišvaizdžiu ir nepatraukliu močiutes antklodžiu, kurias gaila išsinešti i kompaniją. Undineles antklode visada atrodys tobulai.
  • Minkštas ir šiltas - akrilo pluoštas, iš kurio gaminama antklode, yra ne tik minkštas ir malonus liesti, bet ir nepaprastai šiltas - net ir vesiausias žmogus jausis patogiai isisupęs i tokią antklodę!
  • ILGAS - antklode yra 190 cm ilgio, todel jaukiais rudens-žiemos vakarais lengvai isisuksite i ją, atsipalaiduokite su megstama knyga ir karštu šokoladu. Jis taip pat tinka popietes miegui šiluma ir švelnumu .
  • NESLENKA NUO PEDU - tikriausiai nera ne vieno žmogaus, kurio nedirgintu antklode, nuslystanti kiekvienu judesiu, o šaltos kojos kartkartemis kyšo. Dabar tai nebe problema - undines antklodes dizainas neleidžia medžiagai nuslysti nuo koju, del to kojos visada buna uždengtos ir šiltos .
  • SPECIFIKACIJA - spalva: medžiaga: akrilo pluoštas, bendras ilgis: 190 cm, cm, bendras plotis viršuje: 45 cm, svoris: 0,56 kg.

SPECIFIKACIJA:

  • spalva: medžiaga: akrilo pluoštas,
  • bendras ilgis: 190cm,
  • bendras plotis viršuje: 45 cm,
  • svoris: 0,56 kg

ŠILTAS IR MALGUS PALIETIMUI

Nebereikia šalti koju šaltais, rudens ir žiemos vakarais! Žuvies uodegos antklode pasirupins jusu poilsiu ir leis pasijusti tarsi pasakoje . XXL undines antklode tikrai patiks kiekvienai moteriai, kuri vaikysteje žavejosi pasaka apie undines, svajodama tapti viena iš ju. Jei kada susimąstete, koks jausmas tureti uodegą, o ne kojas - tikrai jums tinka šilta undines uodegos antklode. Princo vis dar truksta, bet, deja, jo nera - jus turite tuo pasirupinti patys (bet kas atsispirtu undines žavesiui?)

XXL DYDIS

Undineles uodega su antklode Jusu kojos niekada nebebus šaltos ir atšalusios . Turi iki 1 90 cm ilgio , todel galesite lengvai i ją isivynioti. Jis sukurtas taip, kad neslystu nuo koju kiekvienu judesiu. Juk nera nieko blogiau už plikas, šaltas kojas bandant pailseti. Popiečio miegas? Su šilta antklode undines uodega nera problema - specialiai sukurta forma užtikrins, kad jums butu šilta ir patogu . Labai malonus liesti ir išskirtinai šiltas akrilo pluoštas XXL undines antklode pažodžiui išplauks palaimingai atsipalaidavusi

Traukiantis išvaizda - masteliai

Undineles uodegos antklode yra visu pirma nuostabus dizainas . I drabužiu spintą idekite senas, nepatrauklias močiutes antklodes - XXL undines antklode atrodo nuostabiai , todel nereikia jos paniškai slepti, kai jos netiketai ateina svečiai. Šilta undines uodegos antklode privers jus myleti vesius vakarus - jums reikia tik puodelio karšto šokolado, megstamos knygos, geriausios muzikos ir galite pasislepti megstamame kampe pamiršdami pasauli.


Panašios prekės