Lithuanian English Russian German Polish
  • Pagalba pirkėjui: +370 613 75996

Naujos prekės

Rankinis kardaninis stabilizatorius „GoPro Feiyu-Tech G4S“ kameroms

254,00 €

Nauja prekė

FY/G4S

Naujos prekės

Užsisakykite ir gaukite

2021.04.30 su Atsiėmimas parduotuvėje Kaune

2021.05.03 su DPD kurjerių tarnyba

2021.05.03 su LP Express 24

Pridėti į norų sąrašą

Prekės aprašymas


Naujausias „Feiyu-Tech G4S“ rankinis gimbalas, skirtas „GoPro“ sporto kameroms, „Hero 4“, „3+“ ir „3“ versijose.
Pateiktas stabilizatorius yra patobulinta patikrinto G4 modelio versija. Gimbalas turi galimybę pasukti 360? visose trijose ašyse. Tai taip pat leidžia įkrauti ir maitinti „GoPro“ kameras bei vaizdo perdavimą, o novatoriška vairasvirtė leidžia patogiai valdyti visomis kryptimis.

„G4S“ versija turi modernią „360degrees“ technologiją, kurios dėka fotoaparatas gali pasisukti 360? visomis kryptimis. Dėl šio sprendimo vaizdas bus stabilus, neatsižvelgiant į tai, kaip laikysime ar pasuksime kamerą. Visas sukimosi diapazonas užtikrina puikų įrašymą, jokia situacija negali sugadinti šaudomos medžiagos.
G4S modelyje taip pat patobulintas fotoaparato tvirtinimo būdas. Greitai pasiekiama sistema užtikrina greitesnį prispaudimą ir saugesnį laikymą. Rankena buvo specialiai sukurta taip, kad netrukdytų fotoaparato korpusui, o tai įmanoma naudojant specialų buferį.

Integruota USB sąsaja leidžia įkrauti kameras ir perduoti vaizdo įrašus. Užprogramuota įkrovimo srovė atitinka gamintojo rekomendacijas, todėl galime būti tikri, kad akumuliatorius tinkamai įkrautas.
„Gimbal G4S“ yra įrengtas vienas elektroninis mygtukas, atsakingas už darbo režimo pakeitimą ir prietaiso įjungimą. Šis sprendimas labai palengvina darbą, nes jis suteikia galimybę stabilizatorių valdyti viena ranka. Savo ruožtu naujoji vairasvirtė, esanti virš mygtuko, leidžia valdyti kamerą visomis 4 kryptimis. Dėl slėgio jėgos aptikimo funkcijos galima sklandžiai reguliuoti sukimąsi.

Kitas naujas sprendimas yra galimybė atsisiųsti duomenis neišimant fotoaparato iš laikiklio. Šis sprendimas ne tik taupo laiką, bet ir žymiai pagerina naudojimo patogumą.

Dėl papildomai įsigyjamo nuotolinio valdymo pulto, „G4S“ gimbalą taip pat galima valdyti atstumu (iki 15 metrų) ir montuoti ant trikojų su populiariausiu 1/4 “sriegiu.


Panašios prekės