Lithuanian English Russian German Polish
  • Obsługa klienta: +370 614 05461, +370 613 75996

Elektronika

Kabelis JACK laidas 3,5 mm 2 RCA CINCH jungtis 3m 7469

5,50 €

New product

Warning: Last items in stock!

5900779931817

Elektronika

Zamów teraz i otrzymaj...

18.10.2021 z Atsiėmimas parduotuvėje Kaune

19.10.2021 z DPD kurjerių tarnyba

19.10.2021 z LP Express

Dodaj do listy życzeń

Sblizingas.lt - naujasdizainas.com

Product Description


JACK JUNGTINIS KABELIS - 2 RCA

  • KOMBINUOJA NAMU UKIO IRENGINIUS - laidas gerai tinka prijungti ivairius garso irenginius, turinčius 3,5 mm / 2xRCA lizdus. Kabeliu greitai prijungsime kompiuteri ar nešiojamus garso irenginius su garsiakalbiais, bokštu ar stiprintuvu, taip pat skaitmeninę kamerą su televizoriumi.
  • AUKŠTA SIGNALO KOKYBE - laido pagalba siusime garsą ir vaizdą be trikdžiu ir mažiausią triukšmą. Šio tipo garso irangos jungtis pasirenka reiklus vartotojai, vertinantys kokybę.
  • ILGAS KABELIS - iki 3 m ilgio deka lengvai galime prijungti net didelę atstumą vienas nuo kito esančią garso irangą. Nereikia pertvarkyti viso buto, kad muzika butu atkuriama iš geros kokybes kompiuterio - užtenka vieno ilgo laido ir mes jungiames su stiprintuvu kitame kambario gale.
  • TARPUSAS - laidas turi tvirtus kištukus, taip pat yra patvarus ir atsparus mechaniniams pažeidimams danga, todel jis tarnaus metus praktiškai nepažeistas.
  • SPECIFIKACIJA - jungtys: 2 RCA - lizdas 3,5 mm, ilgis: 3m; svoris: 87g.

SPECIFIKACIJA

  • jungtys: 2 RCA - lizdas 3,5 mm
  • ilgis: 3m
  • svoris: 87g

Nepakeičiamas kiekvienuose namuose - jungiant buitinę techniką su skirtingais kištukais butinas lizdas-RCA laidas. Tai yra vienas iš dažniausiai naudojamu kabeliu namu sąlygomis. „RC-RCA“ kabelis leidžia siusti ir priimti garso ir vaizdo signalus . Vienoje laido puseje yra 3,5 mm mini lizdo kištukas, kitoje puseje yra du RCA (cinch) kištukai. „Jack-RCA“ jungiamasis kabelis yra vienas iš tu kabeliu, kuri verta tureti spinteleje, nes jis suteikia beveik neribotas naudojimo galimybes - niekada nežinai, kada gali prireikti.

„RC-RCA“ kabeliu mes siusime signalą i tikslini irengini be jokiu trukdžiu ir triukšmo . Visi vartotojai ivertins aukštą signalo, perduodamo per „RC-RCA“ jungties kabeli, kokybę. Jus taip pat neturite jaudintis del savo irangos atstumo. „Jack-RCA“ laido ilgis yra iki 3 metru - todel nereikia pertvarkyti viso buto, kad galetumete prijungti kompiuteri prie stiprintuvo ar televizoriaus su kolonomis.

„Jack-RCA“ laidas turi tvirtus ir tvirtus kištukus, taip pat sutvirtintą ir atsparu mechaniniams pažeidimams korpusą , kurio deka jis ilgai tarnaus, kartu užtikrindamas aukščiausią perdavimo kokybę. „Jack-RCA“ jungiamasis kabelis leis, pavyzdžiui, greitai prijungti kompiuteri prie bokšto, stiprintuvo, programeles ar garsiakalbiu. Tai taip pat yra puiki galimybe perduoti garsą iš nešiojamu garso irenginiu (MP3, spartphone) i garsiakalbius ar stiprintuvą. „Jack-RCA“ laidas taip pat gerai veiks perduodant vaizdus . Su jo pagalba mes galime nusiusti, pavyzdžiui, vaizdą iš skaitmeninio fotoaparato i televizoriu.

Prekes kodas: 7469