Lithuanian English Russian German Polish
  • Pagalba pirkėjui: +370 613 75996

Kuprinės

34826934 Karinio stiliaus XL kuprinė, 30l, žalia

19,87 €

Nauja prekė

13922

5902802913043

Kuprinės

Užsisakykite ir gaukite

2023.10.09 su Atsiėmimas parduotuvėje Kaune

2023.10.10 su DPD kurjerių tarnyba

2023.10.10 su LP Express

Pridėti į norų sąrašą

Sblizingas.lt - naujasdizainas.com

Prekės aprašymas


Jis puikiai tinka kelionems i kalnus, tačiau ne tik, kad kuprine tinka ir kasdieniam naudojimui, pvz. Mokykloje. Jis pagamintas iš patvarios, vandeniui atsparios, ašaroms ir dilimui atsparios medžiagos. Kuprine turi rankeną, kuri palengvina nešiojimą.

Šonines sienos, dugnas ir kuprines viršutine dalis turi reguliuojamą sagties dirželi - tai skirta suspausti kuprinę, tiksliau, sumažinti jos talpą, atsižvelgiant i jos turini.

Naudojimo patogumui ir patogumui itakos turi ir ventiliacijos groteles nugaroje - jos ne tik užtikrina gerą ventiliaciją

Kuprine turi nešiojimo sistemą, susidedančią iš profiliuotu diržu su greitai atlaisvinamomis sagtimis, yra praktinis sprendimas ir naudojama nedelsiant pašalinti kuprinę. Nuolatinis profilio diržo, krutines diržo ir klubo diržo, kurie yra nuimami, reguliavimas - diržas palengvina stuburo ir pečiu apkrovą nešiojant kuprinę - visas svoris sutelktas i klubus.

5 skyriai
PAGRINDINES SUDETYS su mažesne užtrauktuku su kišenemis ir tinkleliu
ANTRASIS DIDELIS KAMBARYS viduje dviguba maža kišene su siuvamu 2 skyriu tinklu
MAŽAS LAUKO LAUKAS
Dugninis krepšys po apačia, Didesnis krepšys - viduje yra dvigubas mažas krepšys su susiuvamu tinklu su 5 skyriais

Pagrindine kamera uždaryta dviguba spyna, kiekviena užraktas turi praktišką užtrauktuką, kurio deka uždarymas ir atidarymas vyksta sklandžiai.

Kuprines priekineje dalyje yra PALS dirželiai, leidžiantys itaisyti irengini MOLLE sistemoje - galima prideti papildomu kišeniu.