Lithuanian English Russian German Polish
 • Pagalba pirkėjui: +370 613 75996

Prekės Kauno Sandėlyje

Stakliu gręžimo komplektas iš 3 plieno lakštinio metalo ir metalinio korpuso 4-32 mm kugio gręžimo 6661

10,00 €

Nauja prekė

Prekių likutis: 11

5902802909640

Prekės Kauno Sandėlyje

Prekės aprašymas


CONical GRĘŽIMO RINKINYS - 3 VNT./h1> h1> h1> h1

 • HHS PLIENAS - TITANO DANGA - stiprus)grąžtai yra patvarus,žiedinės sankryžos) jie pagaminti iš greitųjų, atsparių ir patvarių HHS plieno, todėl jie idealiai tinka gręžti skyles, pvz., pvc, ploni sienų lakštai ir net metalas. Gaminiui nereikia iš anksto gręžtiŠimkus
  • SKAITOMAS NUMERAVIMAS -Grąžtai yra graduojami kas 2 laipsnius, kiekvienas iš jų yra numeracijos. Tai puikiai įskaitoma, kad mes galėtume lengvai gręžti mums dominaskylę pločio. Rinkinyje yra trys grąžtai – skirtingiems skylių dydžiams.
  • >
VIENAS GRĄŽTAS KELIOMS SKYLĖMSstiprus) – wiertła stożkowe kształtem przypominają choinkę lub połączone ze sobą metalowe krążki o rosnącej średnicy. Dzięki wielu różnym stopniom na wiertle możliwe jest wywiercenie jednym wiertłem otworów o różnej średnicy.
 •  – zestaw umieszczony jest w praktycznym etui, które znacznie ułatwia przechowywanie wierteł, a ponadto jest przydatne przy ich transports. Įsikabinti į bylą, grąžtai nekabo aplink vienas kitą ir nesunaikina savęs.
 • Specifikacijos – materiał: stal; trzpień: 6mm; waga zestawu: 237g; rozmiary wierteł: 4-32mm; 4-20mm; 4-12mm; wymiary etui (wys/szer): 11/10cm

 

/p)

Specifikacijos

 • medžiaga: plienas )
 • kaištis: 6mm )
 • komplekto svoris: 237g

Matmenys

 • gręžimo dydžiai )

- 4-32mm - 15 laipsnių - 4; 6; 8; 10; 12; 14; 16; 18; 20; 22; 24; 26; 28; 30; 32

- 4-20mm - 9 laipsniai - 4; 6; 8; 10; 12; 14; 16; 18; 20

- 4-12mm - 5 laipsniai - 4; 6; 8; 10; 12

 • korpuso matmenys (virš pločio): 11/10 cm

RINKINYJE

 • 3x laipsniškas grąžtas )
 • Atveju

Reikia gręžti skyles skirtingo skersmensmetalo ir plonų lakštų? Kūginiai grąžtai yra puikus jūsų problemos sprendimas! Kūginės džiovyklos yra labai stiprios patvarus. Etapais grąžtai trong) (lietuvių)jie pagaminti iš atsparaus plieno, todėl juos galima naudoti gręžti skyles plastikuose (pvz., PVC), plonuose sienų lakštuose arba metaluoseng>. Kūginiai džiovintuvai tinka dauguma ieščių. Naudinga centruoti, gręžti naujas skyles ir reaming esamas skyles.

Rinkinys apima iki ong) ong) ong) ong3 skirtingų dydžių kūginiai grąžtaižiedinės sankryžos), kad galėtumėte jį gręžtiir bet kokio dydžio skyles. Pakopinių grąžtų rinkinys supakuotas į labai žiedinės sankryžos)patogus ir praktiškas atvejis. Paketėlyje kiekviena kūginė džiovyklė turi savo vietą, kad jie nebūtų pakabinti vienas aplink kitą ir nesunaikina savęs. Tai puikus būdas laikyti nepanaudotus kūginius grąžtus, kai jie vežami.

Ksztalta, kurią turi naudoti kūginiai grąžtai, primena Kalėdų eglutę. Tai ne kas kita kaip kombinuotas metalinis diskinis gaubiamaisiais tinklais, kurių skersmuo, atskirtas "laiptais". Tai dėka daug skirtingų žingsnių, kūginis džiovintuvai mbūti naudojamas gręžti skyles įvairaus skersmensng>. Fazių grąžtai turi puikiai matomus ženklus. žiedinės sankryžos)Skaitomas numeravimas pozwala na szybkie i precyzyjne wywiercenie otworu o interesującej nas średnicy. Tego typu wiertła gerai veiks elektros, automobilių, sanitarijos ir šildymo technologijų pramonėje, taip pat idealiai tinka "pasidaryk pats" žmonėmsng>kurie dirba namų sąlygomis.p> p" (p)

 

/p)

prekės kodas: 6661


Panašios prekės