Lithuanian English Russian German Polish
  • Pagalba pirkėjui: +370 613 75996

Kačių drąskyklės - nameliai

Katės drąskyklė 45cm

10,00 €

Nauja prekė

Prekių likutis: 1

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

5900779933163

Prekės aprašymas


CAT SCRATCHER - PAŠTU

/h1> /h1> /h
  • Vykdymo –trong) (lietuvių) braižymo pagaminti iš sizalinės augalinės kilmės virvės, pagamintos iš agavos pluošto. Tai ekologiška, todėl saugu mūsų augintiniams. Visą papildo minkšto kailio pagrindas.
" (1000 0
  • Stendas Y –trong) (lietuvių) jis pasižymi dideliu mechaniniu stiprumu ir atsparumu dilimui. Įtrauktakamuolys ant stygos suteikia daug įdomus ir įdomus. Jei nešiojate sizalinį kabelį, galima pakeisti.
l stilius = "kamšalu kairėje:40px;paraštė:16px 0px;">STABILUS PAGRINDAS – podstawa o dużej średnicy gwarantuje, że drapak będzie stał stabilnie i nie przewróci się przy zabawie kota. " (1000 0
  • Stilingas  – drapak wyróżnia się nowoczesnym i przytulnym wykonaniem, dzięki czemu będzie dobrze wyglądał w każdym pomieszczeniu.
  • Specifikacijos – wymiary: (wys/szer): 45/29,5 cm; svoris: 1,35 kg; medžiaga: sisaul kabelis, dirbtinis kailis, spalva: pilka )

Ypatingai sakaitrong) (lietuvių)estetinis ir patvarus  drapak dla kota to idealne miejsce do ostrzenia pazurków. Każdy właściciel powinien pomyśleć o tym praktycznym prezencie dla swojego podopiecznego – w przeciwnym razie może liczyć się z przyspieszonym remontem i niespodziewanymi wydatkami na skutek zniszczonych tapet czy mebli. Każdy kiciuś reikia vietos pagaląsti savo nagus - kačių scratcher dirbs puikiai čia. Laukodidelio kačių braižymo sluoksnis yra ng>armuotas nerijos iš sisalinės virvės, kuris gali dirbti aštrių nagai puikiai.

/p)

Bazę kačių braižymo sustatytastiprus)ir yra oczywiście wyjątkowo miękkim ) ong) ong) ongKailių, kuris garantuoja patogų poilsį su rumbling fone . Nuobodulio atveju stiprus)montuojamasstiprus) na )Eilutės, kuris yra ant braižėjo - galite kišti jį su savo kojomis ir pulti jį su savo dantimis.

yle = "paraštė:16px 0px;">Kačių scratcher scratcher puikiai tinka bet buto dekoro - nepriklausomai nuo stiliaus ar aksesuarų.

1. ANT STYGOS SUMONTUOTAS RUTULYS:

Pridedamas kamuolys ant stygos suteikia daug įdomus ir fun.

2. SIZAL LAIDAS:

Didelis mechaninis atsparumas ir atsparumas dilimui.

3. PAGRINDAS:

Baigtas su išskirtinai minkštu kailiu, kuris garantuoja patogų poilsį.

Prekės kodas: 7932