Lithuanian English Russian German Polish
 • Pagalba pirkėjui: +370 614 05461, +370 613 75996

Prekės Sandėlyje

Didinamieji stiklai Uhrmacher Feinmechanik Modellbau LED Didinamasis stiklas 20 Comp

10,00 €

Nauja prekė

Prekių likutis: 2

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

5902802905987

Prekės Sandėlyje

Prekės aprašymas


LAIKRODŽIŲ DIDINAMASIS STIKLAS - AKINIAI

 • Tiksliai – priedas, leidžiantis 20x padidinti stebimą vaizdą papildomu apšvietimu.
 • LED APŠVIETIMAS ) – prie lęšių tiesiogiai pritvirtinti diodai su reguliuojamo pokrypio kampu, palyginti su stebimu vaizdu . Šimkus
  • Specifikacijos - matmenys (ilgi/plotis/o) 18,5/15/5,5 cm; 20x didinimas; 60g.li)
  • REGULIUOJAMI LĘŠIAI – nepriklausomai reguliuojamas kiekvieno objektyvo pokrypio kampas leidžia prisitaikyti prie individualių poreikių ir atlikto darbo tipo.
  • GUMINIAI PERDANGOS ) – akinių rėmas su specialiais guminiais dangteliais, kurie geriau prilipa prie galvos, apsaugo nuo odos atspaudo ir dirginimo.

p" (p)Specifikacijos

 • padidinimas: 20x )
 • maitinimo šaltinis: 6x LR1130 1.5V baterija (pridedama)
 • matmenys (ilgis/plotis/aukštas): 18,5/15/5,5 cm )
 • svoris: 60g
 • svoris su pakuote: 100g

Dėl laikrodžių atlikimo, juvelyrinių dirbinių ar graviravimo darbų tikslumo reikia papildomų priedųnet mažiausios detalės.

Laikrodžio stiklo didinamojo stiklo naudojimas ant okuliaro rėmo įdėtų lęšių pavidalu užtikrina ne tik tikslų didinimą, bet ir gebėjimą dirbti abiem rankomis.

/p)

Įrenginys turi , kurio padėtis akyje nepriklausomai sureguliuokite paprastas ir greitas būdas. Tai ne tik leidžia jei norite pasiekti papildomų elementų ar įrankių, reikalingų darbui. Tiesiog pakreipkite vieną objektyvą, kad viena akis galėtų stebėti darbo sritį įprastu būdu. Todėl nereikia traukti visą užskaityti galvą.

Jubile Akiniaiklojimas taip pat yra LED šviesos šaltiniai. Kanepriklausomai įjungiami ir reguliuojami ir esantys prie pačių lęšių. Jie leidžia apšviesti regėjimo plotą, kuris pagerina produktyvumą ir apsaugo nuo regėjimo įtampos. Tai yra svarbi funkcija žmonėms, dirbantiems ilgą laiką su daugybe ypač smulkių detalių ir elementų, kuriems reikia daugiau pastangų. Pėstiai stiklai yra pagaminti iš šviesosir patogumas nešioti juos iki ilgo laiko, pakelkite specialius guminius dangtelius) (10000, kad nejudėtų pokrypio ar galvos judesių metu. Mįdėklai yra ausų gale ir ant dėklo dalies, tiesiogiai liečiančios kaktą ir antakius.

Lupa suGarmaster (Netoli viešbučių ir) leidžia efektyviai ir greitai dirbti su mažomis detalėmis, o jo darbo apimtį, taigi ir apšvietimą, kontroliuoja tikslūs naudotojo galvos judesiai. Tokiu būdu turime nuolatabiejose rankose, o tai neriboja veikimo apimties. Daiva B.>Akiniai su didinamuoju stiklu bus naudingi ne tik laikrodžių prižiūrėtojo darbe, bet ir juvelyras, graviruotojas ar elektronika darbas. Zasilane yra 6 LR1130 baterijų, įtrauktų į rinkinį.

Prekės kodas: 5712


Panašios prekės