Lithuanian English Russian German Polish
  • Pagalba pirkėjui: +370 614 05461, +370 613 75996

Prekės Sandėlyje

"Bauschaum" pistoletui pritaikytas aliuminio "Telfonschicht Gummigriff" praktinis 5878

10,00 €

Nauja prekė

Prekių likutis: 1

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

5902802906434

Prekės Sandėlyje

Prekės aprašymas


MONTAVIMO PUTŲ PISTOLETAS

/h2> /h2> /h
  • ALIUMINIO KORPUSAS – pagrindinės įrankio dalies struktūra pagaminta iš aliuminio, todėl visa yra lengva ir todėl paprasta naudoti.
L" (1000 0TEFLONINIS SLUOKSNIS – siekiant apsaugoti prietaisą nuo sandariklių fiksavimo, jo paviršius padengtas teflono sluoksniu. Dėl to ginklas nereikalauja sudėtingo valymo." (1000 0
  • Specifikacijos – matmenys (ilgis/plotis/aukštas): 32/4.7/20,5cm, svoris: 305g.)
  • REGULIAVIMO RANKENĖLĖ) – lengvai prieinama valdymo rankenėlė leidžia nuolat kontroliuoti gaiduko jautrumą ir taip dozuoti teisingą sandariklio kiekį.
GUMINĖ RANKENA) (lietuvių) – specialiai profiliuota guma dengta rankena užtikrina stabilų įrankio laikymą rankoje, o tai turi didelį poveikį tiksliam putų naudojimui, ypač sunkiai pasiekiamose vietose." (1000 0

Specifikacijos

  • matmenys (ilgas/plotis/aukštas): 32/4.7/20.5cm )
  • svoris: 305g
  • svoris su pakuote: 403g

RINKINYJE

  • Ginklą
  • plastikinis antgalis 2vnt.li)

Efektyviam remonto ir statybos darbams reikia naudoti patikimą ir patvarią įrangą. Konkrečiųšiuo atžvilgiu reikalingos medžiagos, kurios keičia jų tūrį, pvz., putų montavimas ir sandarinimas. Pisputų toletas yra įrankis, leidžiantis tinkamai dozuoti, todėl didelio efektyvumo be arkliųpernelyg didelių pakeitimų įgyvendinimą.

/p)

Šis įrankis kad būtų stiprus). Mažo svorio sukelia tai nesukelia jokių problemų saugojimo ir transportavimo metu. Ginklo šerdis buvo padengtažiedinės sankryžos) teflono sluoksnį, kad likučiai nepatektų įžiedinės sankryžos)kuriuos iš esmės sunku pašalinti. Tai leidžia ginklą lengva valyti, o tai turi įtakos jo estetika. Tačiau tai taip pat svarbu, kad greitaiprietaiso paruošimas naudoti su kitų tipų putomis, kurios gali turėti skirtingas savybes, pvz., išplėtimo laipsnį po tikslinės taikomosios programos, dėl kurios reikia naudoti kruopščiai išvalytą įrankį.

s = "prekė-12")

Mažas medžiagų sukibimas su paviršiumi pistoletas taip pat leidžia jumstrong) (lietuvių)tikslesnis dozavimas , be pernelyg didelio pavojaus atsitiktinai užsikabinti jau įvestą preparatą. Tai pašalina klaidas netiksliai užpildytose vietose ir taip veikia žalą, šilumos nuostolius ar drėgmės patekimą.

Pistoletasreguliavimo rankenėlė, kuris leidžia pakeisti paleidiklio veikimo diapazoną, išleidžiantį tam tikrą medžiagos kiekį iš slėgio talpyklos. Tokiu būdu, jūs galite reguliuoti putų ekstrahavimo iš antgalio kiekį, kuris taip pat yra naudingas tiksliai taikant surinkimo ir izoliacijos paruošimas. Iš visovaržtas reg rankenėlęvisiškai nupjauna oro prieigą prie antgalio putų, todėl strong>preparatas neužšąla, ir atsukus rankenėlę, ją galima naudoti daug kartų. Siekiant geriau koordinuoti judėjimą su priemone, stipri>rankena padengta guminiu sluoksniu) ong) ong) ongkad prietaisas neišslystų iš rankos. Tai ypač aktualu dirbant sunkiai pasiekiamose vietose arba sudėtingomis vidaus ar atmosferos sąlygomis.

Kod) produkto: 5878


Panašios prekės