Lithuanian English Russian German Polish
  • Pagalba pirkėjui: +370 614 05461, +370 613 75996

Prekės Sandėlyje

h1 class"_1sjrk" style"font-size: 17px margin-bottom: 8px color: 222222 font-family: "Open Sans", sans-serif" Vonios kambario ki

3,99 €

Nauja prekė

Prekių likutis: 1

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

5902802910691

Prekės Sandėlyje

Prekės aprašymas


VONIOS KILIMĖLIS

/h1> /h1> /h
  • SHAPE MEMORY - žiedinės sankryžos)Kilimėlis susideda iš putų su formos atmintimi, kuri, įeinant į kilimėlis reaguoja į slėgį dar patogiau naudojimo metu. Kilimėlis grįžta į savo formą net ir po ilgo laiko stovint.
l stilius = "kamšalu kairėje:40px;paraštė:16px 0px;">NESLYSTANTIS DUGNASstiprus) – pod spodem posiada antypoślizgową strukturę, która zapobiega przesuwaniu się. Zabezpiecza to przed przypadkowym zahaczeniem o dywanik i wyklucza ryzyko poślizgnięcia, np. wychodząc spod prysznica, czy z wanny. Nie musimy kupować dodatkowej taśmy uniemożliwiającej przesuwanie się.
  • MINKŠTA IR MALONI MEDŽIAGA) – za każdym razem, kiedy na niego staniesz poczujesz komfort i uczucie miękkości, specjalna pianka rozkłada ciężar pod Twoimi stopami. Dywanik jest higieniczny! Bez problemu możemy prać w pralce w temperaturze 30 stopni. W przypadku mniejszych zabrudzeń wystarczy skorzystać z odkurzacza, czy też po prostu go wytrzepać.
  • Universalus Gaminys tinka tiek vonios, tiek kitiemsH kambariai, tinka vaikų kambaryje tarnauja vaikas kaip žaidimų aikštelė, arba gyvenamasis kambarys, miegamasis, prieškambario. Kilimėlio įdėjimas į vaiko kambarį apšiltins mažas kojas nuo šalto substrato, išskyrus šalčio riziką, be to, jo minkštumas paskatins vaiką jį naudoti - jo neslidi struktūra toliau veikia saugumą, vaikas veikia neslysta ant jo. Įdėdami jį į miegamąjį, jūs padarysite, kad kiekvieną kartą, kai išeisite iš lovos, stovėsite ant minkšto ir malonaus kilimėlio.
"ul stilius="padding-left:40px;paraštė:16px 0px;">Specifikacijos - materiał: poliester + pianka; kolor:  czerwony; wymiary (dł/szer): 58/40cm; grubość dywanika:1cm; waga: 220g.

Specifikacijos

  • medžiaga: poliesteris + putos )
  • spalva: raudona )
  • matmenys (ilgis/plotis): 58/40cm )
  • kilimėlio storis: 1cmli)
  • svoris: 220g

Praktiškas ir funkcionalus vonios kilimėlis pagamintas iš minkštos ir malonios liesti medžiagai.žiedinės sankryžos) Spód zawiera  garbanos, todėl galima išeiti iš dušo ar vonios busE saugus, mums taip pat nereikia pirkti papildomų juostų. ) ong) ong) ongMūsų kojos nėra veikiamos šalto žemės, ir naudojant jį neapima būtinybės nuvalykite grindis po maudymosi. Dsusideda iš putplasčio su formos atmintimi kurisįeinant į kilimėlis, jis reaguoja į spaudimą dar patogiau naudojimo metu. Kilimėlis grįžta į savo formą net ir po ilgo laiko stovint.

Daiva P. stiliai = "paraštė:16px 0px;">Kilimėlis yra lengvas, pakanka apsaugoti jį, kad pašalintumėte švelnų nešvarumą, didelių purvo atveju naudokite dulkių siurblį. Jis taip pat gali būti plaunamas skalbimo mašinoje 30 laipsnių kampu – po skalbimo rekomenduojama skleisti butą. Ruga stiprus)Idealiai tinka tiems, kurie vertina komfortą ir komfortą, tinka tiek vonios kambariui, tiek kitiems svečiams. Kilimėlio įdėjimas į vaiko kambarį apšiltins mažas kojas nuo šalto substrato, išskyrus šalčio riziką, be to, jo minkštumas paskatins vaiką jį naudoti - jo neslidi struktūra toliau veikia saugumą, vaikas veikia neslysta ant jo. Įdėdami jį į miegamąjį, jūs padarysite, kad kiekvieną kartą, kai išeisite iš lovos, stovėsite ant minkšto ir malonaus kilimėlio.

 

/p)

Plaunamas PRALCE!1)

 

/p)

1. SHAPE ATMINTIS

)

2. MINKŠTA MEDŽIAGA

h1> h1> h1stilius = "šrifto šeima:Roboto;" ŠVELNUS IR MALONUS LIESTI

4. NESLIDUS PAVIRŠIUS

/h1> /h1> /h

 

/p)

Prekės kodas: 8475


Panašios prekės