Lithuanian English Russian German Polish
 • Pagalba pirkėjui: +370 614 05461, +370 613 75996

Prekės Sandėlyje

Dideles parduotuves kasos aparatas vaikams, skaičiuokle 9514

16,99 €

Nauja prekė

Prekių likutis: 2

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

5902802914606

Prekės Sandėlyje

Prekės aprašymas


VAIKIŠKI PINIGAI

 • KASOS APARATAS SU PRIEDAIS – ) (lietuvių)Elektroninė parduotuvė priekyje su skaitytuvu yra puikus žaislas bet kuriam vaikui, kuris mėgsta žaisti parduotuvėje.  Rinkinys yrakasos aparatas su skaitytuvu, svoriu, terminalu, mikrofonu Ir . Žaislą lydi ong) ong) ong) ongKrepšelis oraz artykuły spożywcze:  Podczas zabawy dziecko ng> w postaci banknotów i bilonów. Kasa posiada również  g> (g> )stalčius stalčius ) (lietuvių)į kurį paguodos gali paslėpti pinigus. Visi elementai yra >Įvairiaspalvis i w atrakcyjny sposób imitują prawdziwe produkty oraz akcesoria zakupowe.)
 • SCANNER INCLUDED – kiekvienai rinkinio elementui buvo priskirta kaina>. Tai leidžia vaikui žaistitrong) (lietuvių)gali nuskaityti kainą,) (lietuvių) która trong) (lietuvių) kasy. Wystarczy zbliżyć skaner do wypukłej części produktu oraz przycisnąć pprietaise. Suskaičiagavę pirkimo gautinas sumas .g> g> (g> )mokėtistiprus) za nie  przy monitorze. Drmokėjimo būdas yra banknotas arba dime.ng>
 • GARSO EFEKTAI - ) (lietuvių)kasos aparatas trong) (lietuvių) które sprawiają, że zabawa staje się przyjemniejsza. Przy zakupach towarzyszy nam  g> (g> )balsas, apibūdinantis: renka ir atlieka veiksmus anglų kalba,trong) (lietuvių) dzięki czemu dziecko podczas zabawy szybko nauczy się drugiego języka. Ponadto kasa posiada mygtukus, atsakingus už: kasos aparato garsinimas arba lyginimasstiprus) oraz trong) (lietuvių)
 • MIKROFONAS - ) (lietuvių)vienas iš įdomesnių elementų, įtrauktų į žaislo įrangą, yra strong>mikrofonas, dėl kurio paguodos gali jaustis kaip tikras parduotuvės vadybininkas.ong) ong) ong) ong Mikrofon spowoduje, że trong) (lietuvių) i sprawi mu niesamowitą frajdę podczas zabawy. Dzięki swojej gumowej obudowie może wyginać się w każdą stronę co zdecydowanie ułatwia jego obsługę.
SPECIFIKACIJA - amžius: 3+; matmenys (plotis/ilgis/aukštis): 27/14/14cm; elementų skaičius: 25; sertifikatai: CE, EN71; komplekto svoris: 0.78kg; svoris su pakuote: 0.85kg; maitinimo šaltinis: 3xAA (komplekte nėra).

Specifikacijos

 • amžius: 3+
 • matmenys (plotis/ilgis/aukštas): 27/14/14cm )
 • 25 straipsnio 1 daliesi)
 • maitinimo šaltinis: 3xAA (komplekte nėra)
 • sertifikatai: CE, EN71
 • komplekto svoris: 0.78kg
 • svoris su pakuote: 0.85kg

Įtraukti:

 • kasos aparatas su skaitytuvu
 • Krepšelis
 • mokėjimo kortelė )
 • Banknotų
 • Busted
 • 9 maisto produktai)

Sensacingas rinkinys žaisti parduotuvėje leis jumstrong) (lietuvių)Jūsų vaikas jausis kaip tikras pardavėjas . Kasos aparatas su vaikų priedais yra g> g> (g> ). Žaislų kasos aparatas bus puiki dovana tiek vieninteliams, tiek broliams ir seserims. Galite smagiai praleisti laiką parduotuvėje su savo tėvais, broliu, seserimi, taip pat su kolegomis.

Fantastinis rinkinys žaisti parduotuvėje susideda iš krepšelio, į kurį klientas gali pakuoti savo pirkinius. Yra daug pasirinkimas išabawa produktai )Maisto . Dėl trong) (lietuvių)įmontuotas žaislų parduotuvės dėžutės mikrofonas) (lietuvių) można poinformować swoich klientów o aktualnej promocji na czekoladę. Do kasy dołączona została również waga dzięki, której możemy zważyć np. warzywa.

Produkturite brūkšninius kodus. Mažas pardavėjas gali nuskaityti juos su savo realiliestinė gaminių skaitytuvas , kuris ne tik įsižiebia, bet irTrong (Lietuvių)> 

paspaudus mygtuką ) (lietuvių)Atrodo taip pat ) (lietuvių)būdingas nuskaitymo garsas, ) (lietuvių)po kurio laiko ekrane rodoma produktui priskirta kaina.stiprus)

Žaislų parduotuvė kasose taip pat turižiedinės sankryžos)įmontuota skaičiuoklė

, kuriame galite apskaičiuoti pirkimams mokėtiną sumą, taip pat reikiamą poilsį. Jis įsikūręs čiažaislų pinigų trūkumastrong atidarytas mygtuku , taip pat kredito kortelių skaitytuvą )ir terminalas dla klientów bezgotówkowych.

Kasos aparatas su priedais vaikams stiprus)kad parduotuvėje įdomus bus labai sėkmingas. Visi parduotuvės įdomus rinkinys elementai gali būti naudojami kartu arba atskirti ir žaisti atskirai. Built-in žaislas kasos nekilnojamojo skaičiuoklė zapsu skaičių ir paprastos matematinės veiklos pasaulyje. Zabavarijos kasos aparatas žiedinės sankryžos). Su fiskaliniais pinigais su priedais vaikams jūs negalite gauti nuobodu!

_155f60df#2222220> 

 

/h1> /h1> /h

Skaitytuvo

Dėl to vaikas gali nuskaitytiįdėdami prietaisą į jį ir paspausdami jo viršuje esantį mygtuką. Po to ekrane bus rodoma kaina, priskirta straipsniui.

stilius = "šrifto dydis:24px;">Terminalo

Su jo pagalba paguodos gali tvarkyti klientas, kuris atlieka mokėjimą kortele. Jūs galite gauti kortelę arčiau jo arba įdėti jį į vidų prieš įvesdami sumą, kurią esate skolingas.

MOKĖJIMO KORTELĖ IR PINIGAI

h1> h1> h1> h1

Rinkinį sudaro pinigai dimes ir banknotų pavidalu ir mokėjimo kortelė, dėl kurių vaikas mokės už pirkinius savo pasirinkimu.

yle = "šrifto dydis:24px;">BAKALĖJOS KREPŠELISh1> h1> h1> h1

Didelis maisto produktų pasirinkimas leis įdomus įdomesnis ir apsipirkti, pritaikytas kliento poreikiams. Rinktiniai gaminiai gali būti dedami į patogų krepšelį su praktiškomis rankenomis.

p> p" (p)

 

/p)

produkto kodas: 9514


Panašios prekės