Lithuanian English Russian German Polish
 • Pagalba pirkėjui: +370 614 05461, +370 613 75996

Prekės Sandėlyje

Išmanioji magnetinio plastilino stebuklinga mase + juodoji dežute 8229

4,00 €

Nauja prekė

Prekių likutis: 4

5902802914019

Prekės Sandėlyje

Prekės aprašymas


MAGNETINĖS PLASTIKINĖS SPALVOS, IŠ KURIOS GALIMA RINKTIS: JUODA SIDABRINĖ ŽALIA MĖLYNA

 • KINETINĖ MASĖ SU NEĮPRASTOMIS SAVYBĖMISžiedinės sankryžos)- protingas plastilinas yra masė su nuostabiais įgūdžiais:žiedinės sankryžos)jis lūžta kaip popierius, tęsiasi kaip guma, odinikai kaip guma, smashes kaip porcelianasžiedinės sankryžos). Kartu su neodimio magnetu žiedinės sankryžos)gali daryti neįsivaizduojamus dalykusstiprus). Stipresnis magnetas pritraukia ją sau, o silpnesnis magnetas gali juo manipuliuoti. Dėka savo sugebėjimų, jis taip pat yra puikus, kaip antysgadget. (anglų k.) Vienas iš žiedinės sankryžos) nie może zabraknąć w kolekcji Twojej pociechy.
 • SAUGUS – ) (lietuvių)Ar produktas su tokiomis neįtikėtinomis savybėmis gali būti saugus? Na, kiek įmanoma:Magnetinis plastilinas yra saugus ir neutralus. Nie posiada toksycznych składników, ani domieszek lateksowych. Ponadto produkt spełnia wymogi Unii Europejskiej, taip pat gavo kokybės sertifikatus: CE ir EN 71. ) ong) ong) ongJi garantuoja daug valandų įdomių ir saugių savarankiškų ar grupiųĮdomus.
 • CREATIVE FUN – ) (lietuvių)Jei jums trūksta idėjų įdomiam ir priklausomybę įdomus jūsų vaikui, tai protingas plastilinas yra problemos sprendimas. Tiesiog masės gabalas ir magnetas, ir malausis galės stebėti ir eksperimentuoti. Sent Džonsasžaidimo su magnetiniu plastilino variantas tęsiasi jį ploni siūlai irong) ong) ong) ongkurti nuotraukas iš jo . Vaikas gali juos sukurti ant popieriaus lapo, stalo ar grindų ong) ong) ong) ongnebijodami, kad ši lazda arba bus sunaikinta, pavyzdžiui, ant kilimo.žiedinės sankryžos)
 • NEPURVINKITE – ) (lietuvių)magnetinis plastilinas yra grynas, trong) (lietuvių) Jej drobne kawałki nie priemaišas galima pašalinti iš jo. Zab (Netoli viešbučių netoliAWA su šia neįprasta kinetinė masė g> g> (g> )neteiks valymo tėvams ir (arba) globėjams.
 • SPECIFIKACIJA - dėžės matmenys (plotis/o): 7/7/3cm; svoris: 0,07kg; spalvos: juoda; sertifikatai: CE, EN71; amžius: 3+. )

 

/p)

Specifikacijos

 • dėžės matmenys (plotis/o) 7/7/3cm )
 • svoris: 0.07kg
 • spalvos: juoda
 • sertifikatai: CE, EN71
 • amžius: 3+

Įtraukti:

 • neo-deodizmas magnetas
 • MagnetasPlastilino
 • 2 poros akių

MAGNETINIS PLASTILINAS – SVORIS BE DEFEKTŲh1> h1> h1> h1

Magnetinis plastilinas yra , kurių savybės peržengia žmogaus vaizduotę. Zsuvynioti į nedidelį konteinerį su neodimio magnetu ir dviem akių poromis, turi fizinių savybių, kurios priklauso nuo jame atliktų veiksmų dinamikos. Protingasplastilinas gali būti ištemptas, suplėšyti, sugrįžta. tai barūdžių driekiasi ir išlaiko savo nuoseklumą ilgą laiką, be to, masė. Galite ištempti jį į labai plonų siūlų figūrą. Jei mes trūkčioti sunku, masė bus sprogo kaip sunku objektą. Paliktas vien išsiliejimų lėtai ir galiausiai virsta spalvinga blynas.

LINKSMŲ IR DĖSTO

Tai stebuklinga kinetinė masė stiprus) Pozwala na eksperymenty,  Zabawka o wyjątkowych właściwościach) ong) ong) ong daje ogromne pole manewru. Doskonale nada się anti-stresas įtaisą.

NESUNAIKINAMAS ŽAISLAS

Protingas plastilinas yra  Dziecko może ją rozrywać rozciągać i robić wiele innych eksperymentów. Ponadto nawetjei jis pamiršta paslėpti jį į dėžutę - stiprus>plastilinas neišsiskirs. Nie rozciera się na podłodze, dywanie itp. Nie pozostawia brudnych, tłustych plam, nie zostaje na ubraniach, we włosach, na rękach.

SUKURKITE SAVO MONSTRAS

/h1> /h1> /h

Į rinkinį įtrauktos dvi akių poros, kad sukurtų bet kokios formos ir įvairių savybių, tokių kaip tempimo galūnės.

, pabaisa.

PAVEIKSLĖLIO KŪRIMAS

Vaikas gali ištempti masę į plonų siūlų, dėmių ir kitų formų formą. Su jų pagalba jis sukurs nuostabų vaizdą. Pvz. gyvūnai, kraštovaizdžiai. Po to jis lengvai ištrauks juos nuo kortelės, stalo ar grindų.

produkto kodas: 8229

 

/p)

Panašios prekės