Lithuanian English Russian German Polish
 • Pagalba pirkėjui: +370 614 05461, +370 613 75996

Vaiku virtuves mediniai aksesuarai - šviesios ir garsines virtuves reikmenys

79,00 €

Nauja prekė

Prekių likutis: 2

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

5900779934542

Prekės Sandėlyje

Prekės aprašymas


MEDINĖ VIRTUVĖ KRUZZEL

 • Apšvietimas  I DŹWIĘKI žiedinės sankryžos)- virtuvė yra siejama  - wybór należy do użytkownika! Oświedeguonies jūsų vaikas jaučiasi tikroje virtuvėjestiprus), dar didesnis poveikis bus pasiektas, kai kambarys jau tamsus, o lempa leis vaikui paruošti vakarienę lėlėms, meškiukai ar jų tėvams. Be to, viryklės rankenėlės, kai sukasi, atrodo būdingas garsas snapping "spustelėkite". Jūsų vaikas bus malonu - virtuvė leis valandų įdomus.
 • žiedinės sankryžos)NEMOKAMI PRIEDAI ŠEDE - rinkinys pridedamas prie žiedinės sankryžos)4 šaukštai – chochelka, spagečiai šaukštas, cedzak šaukštas ir makaronų samtelis; ir dangtį. blogasviryklėje yra nuimamas, vaikas / tėvas gali užpildyti jį vandeniu ir po smagių nuplaukite "nešvarius" indus.
 • MEDINIS – ) (lietuvių)produktas pagamintas išaukštos kokybės mediena, kuri turi įtakos jos naudojimo trukmei ir jauniausių žmonių saugai ir sveikatai. Jest yra nejudantis pasiūlymas, kad bus malonumas kiekvieną bamblys. Dėl savo klasikinės išvaizdos jis visada buvo labai populiarus.i)
 • STIMULIUOJA VAIZDUOTĘ – ) ong) ong) ongtai medinė virtuvė ne tik suteikia įdomus, bet taip pat plėtoja vaizduotę ir skatina kūrybinį mąstymą, moko bendradarbiavimą grupėje, gerina socialinės integracijos įgūdžius; rankų ir veikiančių įgūdžių. Gal tapti įkvėpimu vaikui ir prisidėti prie būsimokuchmaster. sėkmės
 • Specifikacijos - amžius: 3+; medžiaga: mediena; spalva: šviesus; lempos maitinimo šaltinis: 2x AAA; matmenys (plotis/o): 80/80,5 cm; komplekto svoris: 12.7kg; svoris su pakuote: 13.65kg. )

Specifikacijos

 • amžius: 3+
 • medžiaga: mediena )
 • spalva: šviesus
 • lempos galia: 2x AAA
 • matmenys (plotis/o) 80/80,5cm
 • komplekto svoris: 12.7kg
 • svoris su pakuote: 13.65kg

RINKINYJE

 • Viryklė
 • Šviesos 
 • Puodą 
 • Keptuvės 
 • Dangtis 
 • Čaška, Čečka 
 • spagečiai šaukštas -sžiedinės sankryžos)Nemokamai
 • šaukštas žiedinės sankryžos)Nemokamai
 • makaronų samtelis 

Vaikai iš prigimties yra įdomus pasaulis ir norėtų imituoti kitus. Jie mokosi per stebėjimo ir žaisti. Medinė virtuvė yra fantastinis spžmonėms patraukliam išlaidų laikui dla mažiems vaikams, kurie mėgsta žaisti namuose ir paruošti maistą. Tai leis jums atlikti vaidmenis nuo mažens ir žiedinės sankryžos)veiks kaip švietimo funkcijaong) ong) ong) ong. Produktas yra puiki idėja over-the-go nuobodulio, ypač kai yra bjaurus oras už lango.p> p" (p)

Medinė žaislinė virtuvė KRUZZEL  który doceni każdy dorastający kuchmistrz. Posiada imitację dwóch palników, na których można ugotować pyszne potrawy. Po przekręceniu gałek usłyszymy charakterystyczny klik. Po skończonym posiłku trzeba jeszcze umyć naczynia korzystając ze zlewu.

stiprus), dėl kurio galite sukurti skanų maistą net vėlai vakare. žaislas pjudančios dalys nusėda takie jak drzwiczki czy pokrętła, które dodają jej realizmu. Jest bardzo popularna wśród dziewczynek, jednak dzięki užemo lygio spalvos świetnie sprawdzi się również chłopcom.

p" (p)Viryklė su orkaite sujungia skanų žaidimąMokymosi. Tai bus puikus ong) ong) ong) ongžaisti su tėvais ar bendraamžiais.trong) (lietuvių) Produkt jest . Naudojama medžiaga turi teigiamą poveikį ilgaamžiškumui ir naudojimo trukmei, taip pat beir jauniausiųsveikata. Produktas puikiai tinka asmeniniam naudojimui iš namų komforto, taip pat bus naudojamas kaip g> g> (g> )ikimokyklinio ugdymo įranga , ong) ong) ong) ong

Mielas žaislas virtuvė yra >

Mikrobangų

/h1> /h1> /h

Virš degiklių yra mikrobangų krosnelė su jutiklinio skydelio imitacija. Mikrobangų krosnelė turi permatomą langą, pagamintą iš plastiko imituojančio stiklo. Jums nereikia jaudintis dėl pavojaus jūsų vaiko saugumui.

yle = "linijos aukštis:1.3;šrifto dydis:24px;">KILNOJAMIEJI RANKENĖLĖSh1> h1> h1> h1

KRUZZEL viryklė turi dviejų degiklių pavadinimą, o po jais yra judančių rankenėlių, kurios išduoda būdingą "snapper" garsą.

- NEMOKAMAI - PAPILDOMI PRIEDAI

Virš degiklių yra 4 rankenos, ant kurių vaikas turi galimybę pakabinti ng>chochelki, spagečiai šaukštai, cedzakowa šaukštai, taip pat makaronų kaušeliaiong) ong) ong) ong.

Rinkinyje taip pat yra Ang>puodą, keptuvę ir dangtį – dziecko ma możliwość upichcenia pysznych posiłków dla lalek, czy też rodziców.

Šviesos

Virš viryklės yra lempa, dėl kurios vaikas galės žaisti ne tik per dieną, bet ir vakare. Mes galime įdėti po spintoje, spintoje, arba orkaitėje - pasirinkimas priklauso virėja!

NUIMAMAS FAWK SU ČIAUPU

Šalia degiklių yra nuimama kriauklė su čiaupu ir 2 čiaupais, skirta karštam ir šaltam vandeniui. Nuimama kriauklė leis pripildyti vandens, kad vaikas po valgio galėtų plauti indus.

Ne, ne, ne, ne. stiliai ="linijos aukštis:1.3;šrifto dydis:24px;">Orkaitės

Po degikliais yra atvira orkaitė su patogia rankena, kuri leidžia patogiai atidaryti.

Indaplovės

Šalia orkaitės yra atvira indaplovė su jutiklinio kilimėlio imitacija, o virš jo yra imitacijos laikrodis.>

LENTYNA VIRŠ KRIAUKLĖS

h1> h1> h1

Virš kriauklės yra lentyna, kuri leis vaikui įdėti įvairius produktus. Fone yra produktų, tokių kaip abrikosai, agrastų uogienė, aviečių, pomidorų, kavos ir torto imitacija.

yle = "linijos aukštis:1.3;šrifto dydis:24px;">PRAKTIŠKOS SPINTELĖS UŽDARYTOS SPUSTELĖJUS

KRUZZEL virtuvėje yra spintelių spintelės, kurios padaro kiekvieną spintelę tinkamai uždarytą, nėra jokio būdokūdikis pateko.

/p)

ŠALDYTUVAS SU PIRKINIŲ SĄRAŠU

)

Viryklė turi atvirą galimą spintelę ir apnašas ant jo, ant kurio vaikas gali išsaugoti pirkinių sąrašą. Tiesiog kreidos gabalas, kad jūsų vaikas galėtų išsaugoti savo užrašus.

Jurgita Sidargienetiek= "linijos aukštis:1.3;šrifto dydis:24px;">Telefono

Šalia šaldytuvo yra telefonas su pašalintu telefonu. Vaikas gali apsimesti, kad paskambintų savo kolegoms, tėvams, seneliams ir pakviesti juos, pavyzdžiui, vaikui. vakarienei.

yle = "linijos aukštis:1.3;šrifto dydis:24px;">IMITACIJOS SPINTOS VANDENS SKIRSTYTUVAS /h1> /h1> /h

Po šaldytuvu yra atvira spintelė su vandens skirstytuvo imitacija. Į spintą vaikas turi daug vietos saugojimo vietos.

Rankena

Dešinėje pusėje viryklė turi rankšluosčių laikiklį, po plovimo indų gali nuvalyti rankenas.

 

/p)

 

/p)

Prekės kodas: 9151

 

/p)