Siurbliai

Dulkių siurblys robotas Deebot dm 82 be pultelio

115,00 €

Panaudotas

Mažai naudotas, nėra pultelio. Viskas veikia ir be pultelio.

Smulkiau

Prekių likutis: 1

6943757607631

Siurbliai

Prekės aprašymas


„Deebot DM82“ yra patrauklus, galingas, grindų valymo robotas su pažangiomis siurbimo sistemomis. Ji turi ilgai veikiančią ličio bateriją, kuri įkraunama iki 150 minučių, o vakuumas su galingu siurbimo varikliu.
 
Deebot DM82 garsumas
DM82 veikia aplink namus ar darbo vietą, kai yra žemas triukšmo lygis 56 (db). Dėl to DM82 idealiai tinka aplink ramioje aplinkoje, nepertraukiant jūsų veiklos.

Kampai ir kraštai

Šis robotas bus kruopščiai išvalytas išilgai patalpos kraštų ir kampų, naudojant puikiai išdėstytus šoninius šepečius. Pasirinkite MAX režimą ir šis robotas nori žinoti galingą siurbimo variklį, kad padidintų jo gebėjimą duoti švarų.

Grįžta į įkrovimo stotį automatiškai

Naudodamas laiko funkciją iš įvairių funkcijų sąrašo, robotas automatiškai atliks valymo pareigas be žmogaus įsikišimo. Tai puikus būdas atsipalaiduoti sėdint ar pertrauką ilgos dienos pabaigoje. Baigus valymą, jis pats grįš įkrovimo stotį, kad įkrautų bateriją.

 
Laiptų saugos technologija ir pažangūs antikoroziniai jutikliai.

Dėl pažangių antikorozinių jutiklių DM82 išvalo laiptus be apačios. Šis DM82 naudoja infraraudonųjų spindulių jutiklius, kad nuskaitytų aplinką, kad būtų išvengta ir aptikta stačių lašų.
Rankiniu būdu valdykite DM82 nuotolinio valdymo pultu

 
Objektų aptikimas

„Deebot DM82“ saugiai juda jūsų namuose su protingais „Anti-Collision“ jutikliais, kad galėtų aptikti ir judėti aplink juos nepertraukiamam valymui.

 Galimos grindys

    Trumpas pluošto kilimas
    Grindų plytelės
    parketas
    linoleumas
    laminatai