Lithuanian English Russian German Polish
  • Pagalba pirkėjui: +370 613 75996

Televizoriaus , monitoiriaus , projektoriaus laikiklis

Sieninis televizorius laikiklis LCD plazma 14-26 "Vesa 100x100mm iki 35 kg pakreipimo Reguliuojamas 7030

6,99 €

Nauja prekė

Užsisakykite ir gaukite

17-03-2021 su Atsiėmimas parduotuvėje Kaune

18-03-2021 su DPD kurjerių tarnyba

18-03-2021 su LP Express

Pridėti į norų sąrašą

Sblizingas.lt - naujasdizainas.com

Prekės aprašymas


Musu sieninis laikiklis yra puikus budas pakabinti televizoriu savo kambariuose, miegamuosiuose arba kituose kambariuose. Vertikaliai reguliuojamas laikiklis leidžia prijungti irengini, kad ji butu galima peržiureti ivairiais kampais. Be to, taupote vertingą erdvę, montuojant ant sienos nereikia daugiau automobiliu stovejimo vietos. Be to, jusu televizorius yra gerai apsaugotas nuo pažeidimu, mažiems vaikams ar naminiams gyvunams nepasiekiamas jautrus ekranas.
Musu sienos laikiklis turi iki 35 kg apkrovą, konstrukcija ir vykdymo tipas yra labai tvirti ir, svarbiausia, saugus. Paprastas, nesenstantis dizainas tinka bet kokiam interjerui, kalnas yra beveik nematomas ir ne visai išsiskiria. Musu sienos laikikliai gali buti pritvirtinti iki 14 "-26". Ar galima prijungti LCD, plazmini, LED televizoriu ar kompiuteriu monitorius. Montavimas yra labai paprastas ir imanomas net ir mažiau patyrusiu, jiems reikia tik sejamosios. Reikalingos montavimo medžiagos yra itrauktos i pristatymo sriti. Pritvirtinami itaisai turi tureti VESA standartus, tai reiškia: 100x100 mm turi buti montavimo atstumas.
Patogiai galite reguliuoti vertikalu pakreipimo kampą nuo + 5 ° iki 5 °, taigi jus turite ekraną iš bet kokio kampo ant sofos arba iš stalo. Atstumas tarp televizoriaus ir sienos yra tik 50 mm.


Panašios prekės