Lithuanian English Russian German Polish
  • Pagalba pirkėjui: +370 613 75996

Visos prekės

I PRO Elektrinis Paspirtukas

349,00 €

Nauja prekė

Prekių likutis: 217

LEC-ZAB0030

Visos prekės

Prekės aprašymas


zab0030-html-ar-0.jpgzab0030-html-ar-0.jpg

Greiti ratai PRO

Škotams, dirbti, po apsipirkti? Ne wane kur jūs einate, BD ekologinio ir aš jau turite savo samochd elektrinis motoroleris Fast Wheels PRO! Jame įrengtas 250 W variklis turi du režimus? komfortas ir sportas? ir leidžia plisti iki 30 km /h.

zab0030-html-ar-1.jpg

Maksimalus apipjaustymas

Fast Wheels motoroleris atneš jums kadmio važiuoja daug, ne betjūsų amžius! Maksimalus prietaiso keleivis yra 120 kg, todėl tai bus puikus pramogų rdem ne tik vaikams.

zab0030-html-ar-2.jpg

Povandeninis pasaulis

Fast Wheels PRO yra ne tik didelis vairavimo komfortas, bet ir užtikrinti saugumą. Laukiniai dviaukštis šviestuvai? priekyje ir su savo prietaisu? važiuoti motoroleris, jūs visada bus aiškiai matomas kelyje, imtis po tamsos.

zab0030-html-ar-5.jpg

Stabdžių

Fast Wheels PRO motoroleris yra įrengta apskrito stabdžio, laukinių, todėl jūs neturite imtis savo kojas nuo platformos. Papildomas tokio stabdžio pranašumas tradicinio, nony yra mažesnis k suvartojimas.

zab0030-html-ar-3.gif

Papildomi patogumai

Fast Wheels PRO turi įmontuotą prdkoci skaitiklį ir akumuliatoriaus pristatymo indikatorių, ktre automatiškai prisijungia, kai paleidžiate motorolerį. Siekiant padidinti komfortą ir saugumą vairuojant, vairaratyje yra vieta varpui.

zab0030-html-ar-4.jpg

Skirta programa

Fast Wheels PRO motoroleris seizled sukilėlių fastwheels PRO app, ktra apima naudingų funkcijų asortimentą. Laukiniai ji bus ne tik patikrinti dabartinį greitį, bet jūs galite imtis savo apribojimą arba nustatyti pastovaus greičio kontrolės. Be to, programa apskaičiuos jūsų apskaičiuotą akumuliatoriaus diapazoną.

zab0030-html-ar-6.jpg

Dėmės dizainas

Fast Wheels PRO motoroleris yra labai lengva laikyti ir transportuoti. Jos nuskaitymasdizainas leidžia užimti mažai vietos. Be to, jis turi stendą, laukinių ktrej patogiai parkas motoroleris kur norite.

Panašios prekės