Lithuanian English Russian German Polish
  • Pagalba pirkėjui: +370 613 75996

Visos prekės

Tepalo filtro raktas

4,50 €

Nauja prekė

5902802906250

Visos prekės

Užsisakykite ir gaukite

Rytoj su Atsiėmimas parduotuvėje Kaune

2021.05.19 su DPD kurjerių tarnyba

Pridėti į norų sąrašą

Sblizingas.lt - naujasdizainas.com

Prekės aprašymas


CWY (Netoli miesto CWY

  • PAPRASTA NAUDOTI) – įrankis yra paruoštas naudoti iš karto po išpakavimo; tiesiog užtepkite ant filtro, priveržkite ir atsukite.
  • ERGONOMIŠKA FORMA – raktas sukurtas taip, kad jį būtų galima naudoti sklandžiai ir sklandžiai.
  • Specifikacijos – matmenys (maks./plotis) 26,5/7,5; pakaba plotis/darbinis diapazonas (min/max) 4,8-11 cm; svoris 145g,
  • ŠTAMPAVIMAS ANT VIRŠELIO – užtikrinti geresnį filtro sukibimą, kuris dar labiau palengvina sklandų ekstruzijos poveikį.
  • PLATUS TAIKYMAS – reguliuojamas spaustuvo plotis leidžia įrankį naudoti įvairiems varikliniuose transporto priemonėse naudojamiems alyvos filtrams.

Specifikacijos

  • matmenys (ilgis maks/plotis): 26,5/7.5cm )
  • gnybtų plotis/darbinis diapazonas (min/maks.): 4,8-11 cmli)
  • svoris: 145g
  • svoris su pakuote: 185g

Gebėjimas greitai pakeisti filtrą yra mažiau laiko, praleisto atliekant šią svarbią operaciją, kad automobilis tinkamai veiktų. Tai bus vertinama daugiausia profesionalams, kurie užsiima motorinių transporto priemonių paslaugomis, bet ir automobilių savininkai, norintys atlikti šią užduotį savarankiškai.

Alyvos filtro pagrindo veržliaraktis yra įrankis, kuris greitai ir lengvai leis jums kramtyti filtrą be per daug pastangų.ng> Juostos veržliaraktis paruoštas naudoti iš karto po to, kai ištraukiamas iš pakuotės. Jo aš pong) ong) ong) ongergonomiškas dizainas patogu ir paprasta naudoti. žiedinės sankryžos)Tiesiog sureguliuokite spaustuko plotį pagal filtro dydį (darbinis diapazonas 48-110mm), sandariai priveržkite reguliavimo rankenėlę ir atsukite filtrą. /p)

Grupė specialūs štampavimo žvakutės, kad būtų lengva tiksliai priveržti jį ant filtro.ng> Galimybė reguliuoti juostos plotį daro įrankį galima naudoti įvairių rūšių naftos filtrų, naudojamų įvairių tipų motorinių transporto priemonių.

KlGalvos juosta mokytis yra visiškai pagamintas iš metalo, todėl ne tik patvarus, bet ir . atsparusy dėl alizinių medžiagų poveikio Jis taip pat gali būti lengvai valomas naftos ar kitų skysčių, naudojamų keleivinių automobilių ar sunkvežimių, žemės ūkio mašinų, taip pat laivuose ar orlaiviuose naudojamų variklių aptarnavimo paslaugoms, atveju.

Specja (Specja)PASPAUDUS

MYGTUKĄ, FILTRAS LENGVAI PRIVERŽIAMAS Prekės kodas: 5828