Lithuanian English Russian German Polish
  • Pagalba pirkėjui: +370 613 75996

Visos prekės

Plaunamas HEPA filtras pramoniniam dulkiu siurbliui 9246

4,50 €

Nauja prekė

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

5900779934795

5900779934795

Visos prekės

Užsisakykite ir gaukite

Šiandien su Atsiėmimas parduotuvėje Kaune

Rytoj su DPD kurjerių tarnyba

Rytoj su LP Express

Pridėti į norų sąrašą

Sblizingas.lt - naujasdizainas.com

Prekės aprašymas


HEPA FILTRAS PRAMONINIAM VAKUUMO VALYTUVUI 9068

  • ANTIALERGINIS - filtras užtikrina tinkamą, aukštesnę oro filtravimo kokybę ir daro realu poveiki tam, kuo kvepuojame ; novatoriška konstrukcija neleidžia pusti smulkiausiu dulkiu lauke ir dezinfekuoja pro ją praeinanti orą ; idealiai tinka alergiškiems žmonems, vaikams ir žmonems su sumažejusiu imunitetu.
  • APSAUGA VARIKLIS - filtras apsaugo ir efektyviai apsaugo dulkiu siurblio varikli nuo pažeidimu, o tai prailgina sklandu prietaiso veikimą . HEPA filtras tinka pramoniniams dulkiu siurbliams iš musu pasiulymo - 20l ir kitiems suderinamiems prietaisams - DEMESIO Atidžiai patikrinkite matmenis!
  • PAPRASTAS VALYMAS - filtrą galima plauti, ji galima greitai ir lengvai nuimti bei nuplauti po tekančiu vandeniu , o tai daro itaką naudojimo patogumui.
  • PATIKIMAS - kruopščiai atlikdamas ir naudodamas patvarią medžiagą, filtras yra patvarus, o tai garantuoja jo pakartotini naudojimą.
  • SPECIFIKACIJA - spalva: balta; medžiaga: HEPA, metalas, PP; matmenys (plotis / aukštis): 15,5 / 9cm; svoris su pakuote: 0,21 kg.

SPECIFIKACIJA

  • balta spalva
  • medžiaga: HEPA, metalas, PP
  • matmenys (plotis / aukštis): 15,5 / 9cm
  • svoris su pakuote: 0,21 kg

HEPA filtras yra ypač praktiškas ir naudingas produktas, kuri, be abejo, verta tureti savo irenginyje . Jis tampa vis populiaresnis ir yra neatsiejamas moderniu ir geros kokybes pramoniniu dulkiu siurbliu, židiniu dulkiu siurbliu, taip pat namu reikmenu elementas.

Tvarkos palaikymas namuose, biure ar kitame kambaryje yra ne tik patogumo, bet ir kambario draugu, darbuotoju ir klientu saugumo garantija. Efektyvus susikaupusiu dulkiu, dulkiu, plauku, ivairiu rušiu nešvarumu ir kitu priemaišu pašalinimas yra butinas ne tik norint palaikyti tvarką ir estetines vertybes, bet taip pat svarbus higienos ir sveikatos sumetimais.

Filtras yra cilindro formos, turi daug pranašumu ir suteikia daug privalumu, skirtingai nei tradicinis filtras. Tai užtikrina aukštesnę oro filtravimo kokybę ir daro realu poveiki tai, kuo kvepuojame. Novatoriška konstrukcija neleidžia pusti mažiausioms dulkems lauke, dezinfekuoja pro ją praeinanti orą ir papildomai apsaugo varikli nuo pažeidimu, o tai praplečia sklandu prietaiso veikimą. Filtras lengvai nuimamas. Ji galima greitai ir lengvai nuimti ir nuplauti po tekančiu vandeniu, o tai leidžia ji naudoti pakartotinai. Deka kruopštaus vykdymo ir naudojant patvarią medžiagą, filtras yra patvarus ir tvirtas. Produktas tikrai tarnaus ilgą laiką, užtikrinant pasitenkinimą ir garantuojant patogumą naudoti. Idealiai tinka žmonems, kenčiantiems nuo alergijos. Tai puikiai tiks ir ten, kur yra mažu vaiku, taip pat žmonems su sumažejusiu imunitetu. Jis bus naudojamas vaiku darželiuose, ligoninese ir seneliu namuose, taip pat namuose, biuruose, parduotuvese, viešbučiuose, gamybos salese, dirbtuvese ir daugelyje kitu paslaugu skyriu.

HEPA filtras tinka pramoniniams dulkiu siurbliams iš musu pasiulymo - 20l ir kitiems suderinamiems prietaisams - DEMESIO Atidžiai patikrinkite matmenis!

Prekes kodas: 9246


Panašios prekės