Lithuanian English Russian German Polish
  • Pagalba pirkėjui: +370 613 75996

Žaislai , žaidimai

Jonika Vaiku klaviatura + mikrofonz 37 klavišai Melodijos tonai

14,99 €

Nauja prekė

12747

Žaislai , žaidimai

Užsisakykite ir gaukite

17-03-2021 su Atsiėmimas parduotuvėje Kaune

18-03-2021 su DPD kurjerių tarnyba

18-03-2021 su LP Express

Pridėti į norų sąrašą

Sblizingas.lt - naujasdizainas.com

Prekės aprašymas


Musu klaviatura yra daugiafunkcis irankis šiuolaikiniame interfeise, turintis puiku garsą, kuris stimuliuoja grojimą. Toks elektroninis fortepijonas pagyvina muzikos aistrą ir kai kuriais atvejais turi jaunu talentu. Vaikams pritaikyta klaviatura yra maitinama 4 AA tipo baterijomis. Del šios galimybes muzikos instrumentas gali buti naudojamas namuose, ji galima lengvai transportuoti ir irašyti visur
Musu klaviatura su mikrofonu atneša idomus ir pramogas, atskirai arba mažesneje grupeje. Mokymosi klaviatura turi 37 funkcinius klavišus, taigi netgi profesionalus kuriniai gali buti žaidžiami. Musu rinkinyje yra ne tik klaviatura, bet ir praktinis mikrofonas. Tai leidžia grojamas dainas, garsus ar melodijas derinti su dainu. Su irašymo funkcija, grojama galima išsaugoti ir atkurti, kai reikia. Musu irenginyje yra 5 išsaugotos demo dainos ir 8 instrumentiniai garsai. Be to, yra 4 bugnu garsai, kuriu turis yra 16 lygiu. Vaikai gali klausytis savo megstamos stoties per integruotą radiją.
Musu elektroninis pianinas su mikrofonu yra ideali alternatyva dideliems ir brangiems modeliams, todel vaikai gali žaismingai pasinerti i muzikos kurimo pasauli. Per ivairius modifikacijos vaikai mokosi greičio ir ritmo jausmo per kurybini žaidimą, kai kurie atranda savo meilę muzikai. Be to, muzikos kurimas yra sielos atsipalaidavimas ir skatinamas tvarus atsigavimas.


Panašios prekės